Szanowni Państwo,

II Kongres Zootechniki Polskiej odbędzie się w formie hybrydowej.

Wykłady prelegentów zostaną wygłoszone w sali konferencyjnej Hotelu Boss w Warszawie skąd będzie prowadzona transmisja on line. W związku z zaistniałymi zmianami nowa opłata konferencyjna wynosi 50zł. Do wszystkich zarejestrowanych uczestników, którzy wnieśli opłatę za uczestnictwo, jeszcze w tym roku zostanie wysłana drogą pocztową monografia pokonferencyjna z wszystkimi wykładami prelegentów oraz certyfikat uczestnictwa w Kongresie.

Przekaz „na żywo” z Kongresu będzie dostępny dla wszystkich na kanale Youtube. Link do wydarzenia będzie zamieszczony na stronie: www.zootechkongres.pl. W trakcie forum dyskusyjnego Kongresu będzie możliwość zadawania pytań prelegentom na czacie zamieszczonym na stornie internetowej Kongresu.

Wszystkich zainteresowanych aktywnym udziałem w Kongresie zapraszamy do rejestracji na nowym formularzu on-line. Prosimy o ponowną rejestrację wszystkie osoby, które już wcześniej dokonały tej formalności. Z opłat już wniesionych zostanie zwrócona różnica przelewem na konto uczestnika.

 

Z wyrazami szacunku

Prof. dr hab. Roman Niżnikowski

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego

 

Materiały Video